Pozwól nam
zadbać o Twoje wnętrze

Z pasji oraz wykształcenia prowadzę autorskie studio projektowe zajmujące się projektowaniem wnętrz prywatnych. Ukończyłam studia wyższe na wydziale Architektury Budownictwa i Sztuk Stosowanych w Katowicach, gdzie obroniłam tytuł architekta wnętrz.

Do tworzenia wnętrza podchodzę z wielkim zaangażowaniem. Niezależnie czy jest to pomieszczenie liczące parę metrów czy przestronny dom. Wierzę, że przestrzeń, w której żyjemy ma na nas ogromny wpływ, dlatego każde wnętrze opracowuję z myślą o konkretnym kliencie i dopasowuję do jego potrzeb.
Moją pracę opieram na bardzo dokładnym wywiadzie z inwestorem. Uważam, że pierwszy etap współpracy jest najważniejszy. Staram się poznać wszystkie potrzeby i oczekiwania klienta, aby stworzyć oryginalną przestrzeń, w której będzie czuł się wyjątkowo.

Powierzając mi zaprojektowanie wnętrza klient obdarza mnie swoim zaufaniem co jest dla mnie niezwykle cenne. Dlatego przykładam dużą wagę do starannego przygotowania dokumentacji projektowej i dbam o każdy szczegół.

Pracuję nad niewielką liczbą projektów jednocześnie, dzięki czemu jestem maksymalnie zaangażowana w każdy tworzony projekt oraz dyspozycyjna w przypadku jakichkolwiek pytań w trakcie realizacji.

Pracuję głównie „stacjonarnie” na terenie górnego śląska
oraz w formie on-line na terenie całej Polski.
Może wspólnie odmienimy Twoją przestrzeń ?